Přihláška

Kurz manželské večery Zlín - 8 setkání

2. 10. 2016, Zlín – Jižní Svahy

Kurz začíná v neděli 2. října 2016. Jednotlivé tematické podvečery budou probíhat vždy od 16 do 18.30 hodin v malém sále Salesiánského klubu mládeže, Okružní 5430, Zlín – Jižní Svahy. Konkrétní témata s termíny setkání najdete na našich internetových stránkách.
 

KAPACITA JE NAPLNĚNA, PŘIHLAŠOVÁNÍ JE ZASTAVENO.

Kontaktní údaje

Zde vyplňte Vaše kontaktní údaje, díky kterým s Vámi budeme moci komunikovat. Nezapomeňte uvést své jméno i v rubrice „Účastníci“, společně se jménem vašeho partnera, případně vašich dětí.

Počet účastníků

Cena za účast na kurzu (8 setkání) je 600 Kč/manželský pár. Nelze se přihlásit pouze na část, velmi doporučujeme účast na všech setkáních. Částka zahrnuje poplatek za práci koordinátorů, provozní náklady, tištěné materiály a kávu zdarma. Na kurzu bude vždy připraveno drobné občerstvení, které se bude hradit formou dobrovolných příspěvků.

Do účastníků kromě vás zapište, prosíme, i své děti, které budete potřebovat během kurzu hlídat. Hlídání dětí je zdarma a bude zajištěno na Centru pro rodinu Zlín, které přímo sousedí se Salesiánským klubem mládeže. Děti je nutné přihlásit na hlídání dopředu. Pokud budete potřebovat děti pohlídat jen v některých termínech, zapište je zde také. Ohledně této služby Vás budeme kontaktovat s informacemi emailem ještě před kurzem a domluvíme podrobnosti.


Účastníci

Ostatní
na evangelizační činnost nadačního fondu Credo CZ.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů (podle Zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů).